Ponúkame

Používané skla: 2sklo, 3sklo, bezpečnostné sklo, ornamentálne, proti slnečné, proti hlukové

Všetky sklá sú vybavené tepelným rámikom SWISSPACER

Kovania

  • MACO
  • ROTO
  • GU
  • SIGENIA

Bezpečnostné okná vyrobené podľa európskej normy EN 1627-30 platnej tiež v SR ponúkajú najvyšší stupeň bezpečnosti. Okenné kovanie obsahuje bezpečnostné body na všetkých uzáveroch.

Mikroventilácia: väčšina moderných okien má už zabudovanú mikroventiláciu. Je to poloha kľučky, kde okno nie je úplne zatvorené a prepúšťa časť vzduchu. Mikroventilácia je dobrý spôsob vetrania v jari či v jeseni, alebo v budovách, kde sa zdržujeme len občas. 

Štandardom sú dve tesnenia

Pri troch tesneniach je navyše stredové tesnenie v krídle aj ráme okna

45 Farebných prevedení  profilov

Dvojsklo

Na prvom mieste je to nižšia obstarávacia cena. Ideálne sú preto, do štandardných bytov v obytných domoch.

Dvojsklá sú tiež ľahšie,  ako trojsklá a stačia im menej robustné, lacnejšie profily – ďalší zdroj finančných úspor.

Za slnečných zimných dní prepúšťajú viac slnečného svitu a miestnosť vyhrievajú lepšie, ako izolačné trojsklá. Týmto dochádza k úsporám za vykurovanie.

Trojsklo

Plastové okná s trojsklom sú moderným a elegantným doplnkom Vášho domova. Energetická úspornosť plastových okien za nízke ceny. Plastové okná sú správnou voľbou pre nízkoenergetické a pasívne domy. Plastové okno je uzamykacia konštrukcia v otvore na stene budovy, cez ktorú môže prúdiť vzduch a svetlo do interiéru budovy. Otváranie okien jednokrídkových, dvojkrídlových až viackrídlových možno zatvoriť a otvoriť podľa potreby. Jeho veľkosť závisí od plochy miestnosti aj nemusí, ktorá má byť osvetlená a vetraná, a jej vonkajší tvar odráža štýl budovy. Plastové okno môže byť vybevené izolačným dvojsklom (Ug=1,0) alebo trojsklom (Ug=0,5).